14 marca o godzinie 17:00 zapraszamy na wernisaż wyjątkowej i utalentowanej kobiety, Pani Kingi Ćwieląg.
A tu kilka słów od samej autorki:
,,Jest mi bardzo miło że mogę w KWK Wieże wystawić swoje obrazy.
Ponieważ zostałam poproszona o kilka słów o sobie to zdradzę, że zawsze byłam, jestem i będę, osobą otwartą na świat, a jednocześnie zamkniętą gdzie granice wyznacza mój „talent”.
Wraz z wiekiem, czasem dzięki pomocy z zewnątrz, poszerzałam horyzonty moich możliwości. Pierwszy mój obraz na płótnie powstał dzięki nauczycielowi z plastyki w liceum. Wcześniej to były bardziej rysunki w ołówku czy węglem malowane na papierze. Wbrew namowom, nigdy nie poszłam do szkoły artystycznej – bycie samoukiem, poza wszelkimi ograniczeniami – to moja moc. Kiedy życie postawiło przede mną nowe zadania, takie jak praca, rodzina i dzieci, moje priorytety musiały ulec zmianie i na pewien czas odłożyłam swoją pasję na dalszy plan, wstrzymując moją malarską przygodę.
Jednak to dzięki dzieciom, a właściwie mojej starszej córce, wróciły dawne marzenia i cele, które przez wiele lat kurzyły się w kącie mojego życia.
Obecnie, od około 6 lat, płótno jest moim sposobem na odpoczynek i jedynymi granicami, w których pozwałam zamknąć swoje uczucia. Szeroki zakres tematyczny mojej twórczości to wyraz nieustannych zmian, które przechodzę jako człowiek, a także jako artystka.
Pragnę jak najdłużej dbać o wyjątkowość, która tkwi w każdym z nas, czekając na swoje kolory i kształty.
To tyle na początek 😉

Komentarze są wyłączone dla tego wpisu.