CKŚ-owe ferie zimowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznych zajęciach  jakie przygotowaliśmy w ramach ferii w mieście. CKŚ-owe ferie zimowe  przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat, odbywać się będą w godzinach od 8:00 do 14:00.

5 lutego spotykamy się w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach, skąd dzieci wyruszą do PLANETARIUM – Śląskiego Parku Nauki, gdzie obejrzą jeden z najpopularniejszych seansów wyprodukowanych w Planetarium Śląskim w nowej odsłonie czyli seans „Kometa nad szwajcarską doliną”, a następnie wezmą udział w warsztatach zatytułowanych „Kometa od kuchni”, po powrocie do CKŚ na dzieci będą czekać jeszcze warsztaty kreatywne.

7 lutego spotykamy się w obiekcie Wieże KWK Polska, gdzie na dzieci czekają zajęcia ARTTERAPII na których wykonywane będą walentynkowe cuda 🙂 a zajęcia poprowadzi pani Agnieszka Krzisczyk.

9 lutego spotykamy się w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach, skąd dzieci wyruszą do gliwickiego FUNZEUM, 4 tys. metrów kwadratowych, ponad 50 ekscytujących, multisensorycznych i interaktywnych instalacji, w kilkunastu pomieszczeniach inspirowanych magią kolorów i światła. To mały kawałek świata stworzony po to by wyrazić siebie. Po powrocie zakończenie i wręczenie drobnych upominków i dyplomów uczestnictwa.

  • cena:150/ całość
  • nie ma możliwości wykupienia poszczególnych dni
  • bardzo prosimy, o przyprowadzanie i odbieranie dzieci w wyznaczonych godzinach
  • zapisy 515 182 275

ZAPRASZAMY!

formularz-zgloszenia-dziecka-na-ferie 2024-ckś


Komentarze są wyłączone dla tego wpisu.