Dzieje się dzieje!

Tydzień obfitował w wydarzenia.
We wtorek 26 kwietnia w Centrum Kultury Śląskiej w Lipinach odbył się VIII Miejski Wokalno-Muzyczny Festiwal Młodych Talentów.
W środę 27 kwietnia w Centrum Kultury Śląskiej na Zgodzie uczniowie klas I–III oraz VII-VIII szkół podstawowych mieli szansę zmierzyć się w międzyszkolnym konkursie wiedzy – OMNIBUS 2022 .
W ramach konkursu uczniowie zmierzyli się z wymagającym testem, zawierającym pytania z różnych przedmiotów szkolnych, a także z edukacji regionalnej. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: https://swietochlowice.pl/…/znamy-zwyciezcow…/

W czwartek 28 kwietnia odbyła się pierwsza edycja Świętochłowickiego Festiwalu Tańca Przedszkolaków „O Złoty Pantofelek Kopciuszka”.
Organizatorem konkursu jest Miejski Zarząd Oświaty w Świętochłowicach. Honorowy patronat nad konkursem objął Daniel Beger – Prezydent Świętochłowic. Festiwal Tańca został zorganizowany z okazji obchodzonej rocznicy 75-lecia nadania Świętochłowicom praw miejskich.
Natomiast w piątek 29 kwietnia  Świętochłowiccy seniorzy zmierzyli się z uczniami szkół podstawowych w Turnieju Wiedzy Ogólnej „Jeden z Szesnastu” pod patronatem Daniel Beger – Prezydent Świętochłowic. Organizatorem turnieju była Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach. Władze Miasta reprezentował Sławomir Pośpiech – Wiceprezydent Świętochłowic
Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy współorganizować te niesamowite wydarzenia ❤
Emocji nie brakowało! Z resztą – zobaczcie sami 👉
(zdjęcia częściowo zapożyczone ze strony Miasto Świętochłowice)

Komentarze są wyłączone dla tego wpisu.