Industriada 2023 – podsumowanie

 

Industriada 2023 już za nami. Tegoroczne Święto Szlaku Zabytków Techniki obfitowało w wydarzenia.

Dziękujemy za udostępnienie wystawy Muzeum Powstań Śląskich, a także prace Świętochłowickich Artystów: Iwony Szkoki, Agnieszki Szymochy, Anny Bojdy, Rafała Zduńczyka.

Happening „Śląska Skała” – Dziękujemy Pani Ilonie Kanclerz, Pani Jadwidze Garbaciok, Zespołowi Edukacji Wspomagającej i Zespołowi Szkół Technicznych im. Augusta Świdra, Fashionistce – Katarzynie Remiorz, oraz wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie.

Dziękujemy Pani Reginie Banik i Pani Grażynie Wojtak za poprowadzenie warsztatów malarskich i warsztatów kreatywnych, oraz wszystkim uczestnikom tychże warsztatów, a także wszystkim uczestnikom tegorocznych  zajęć plastycznych i kreatywnych w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Mamy nadzieję, że dołączycie do nas również w przyszłym roku 🙂

Dziękujemy Fashionistce  – Pani Katarzynie Remorz za poprowadzenie wykładu o śląskich strojach i poprowadzenie warsztatów modowych.

Dziękujemy pani Alicji Bednarz za wykład i udostępnienie wystawy „Patriotki ze Śląska”.

Dziękujemy Panu Dariuszowi Olejniczakowi za poprowadzenie wykładu i udostępnienie wystawy o historii Śląska.

Dziękujemy za tak liczny odzew na nasze zaproszenie do Międzyjednostkowych Zawodów Sprawnościowych 💪💪💪  – Ośrodek Pomocy Społecznej , OSiR „Skałka”, Powiatowy Urząd Pracy, Muzeum Powstań Śląskich, Komenda Miejska Policji, Ochotnicza Straż Pożarna, Dyrektor CKŚ Pani Monika Majlinger i kierownik ds. technicznych CKŚ Pan Wojciech Drewa.

Gratulujemy:

Komenda Miejska Policji 🥇

Ośrodek Pomocy Społecznej 🥈

Ochotnicza Straż Pożarna🥉

Dziękujemy Panu Józefowi Klein za poprowadzenie II Turnieju Skata

Gratulujemy:

Adam Burda🥇

Andrzej Kafka 🥈

Antoni Szmidt 🥉

Dziękujemy Teatrowi Krak-Art z Krakowa za cudowne przedstawienie dla dzieci.

Dziękujemy Kingska & Malczi i W.R. ONA za niesamowite koncerty.

Dziękujemy również Restauracji Prowent za obsługę gastronomiczną wydarzenia, Angel Event za dmuchańce i zorganizowanie rozgrywek i oczywiście Rafałowi Zduńczykowi za przepiękne zdjęcia.

Najbardziej jednak dziękujemy Pełniącej Obowiązki Dyrektora Centrum kultury Śląskiej w Świętochłowicach Pani Monice Majlinger – za zorganizowanie wydarzenia i wszystkim pozostałym pracownikom zaangażowanym w to wydarzenie.

 

 

 


Komentarze są wyłączone dla tego wpisu.