Orientalesia SHOW – charytatywna gala tańca orientalnego

Po raz kolejny na deskach CKŚ! ❤
2 września zapraszamy wszystkich do Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach na drugą edycję Orientalesia SHOW!
Orientalesia to projekt, który powstał z powodu kilku czynników: braku jemu podobnych na Śląsku, chęci popularyzacji kultury orientalnej oraz kobiecości odkrytej w tańcu, a także chęci pomocy lokalnej. I tak z inicjatywy tancerki i instruktorki Judyty Niyaf Mężyk w 2021 powstała katowicka formacja tańca orientalnego Orientalesia.
Natomiast Orientalesia Show to gala taneczna, to wydarzenie, które dla tancerek jest możliwością podzielenia się swoją sztuką z lokalną publicznością (dla części z nich to możliwość stawiania swoich pierwszych kroków na dużej scenie), a dla publiczności jest to możliwość odkrycia wielu twarzy tańca orientalnego i zawartych w nim delikatności, pomysłowości i kobiecości, a także nietuzinkowy sposób na spędzenie weekendowego wieczoru.
Już 2 września o godzinie 18:00 w Centrum Kultury Śląskiej przy ul. Krauzego 1 w Świętochłowicach zaprosimy Państwa do naszego świata – podzielimy się z Państwem naszą sztuką, przepiękną, kobiecą, czasami szaloną, a czasami delikatną. Zaprowadzimy do świata orientu i pokażemy jego różnorakie oblicza. Nie zabraknie barwnych strojów, ciekawych rekwizytów i urzekającej muzyki, równie pięknej jak występujące tancerki.
Jako Orientalesia wierzymy, że taniec może dużo więcej niż tylko przedstawić daną tancerkę. Chcemy nieść pozytywną zmianę, dlatego nasze wydarzenie jest charytatywne, a cały dochód ze sprzedaży cegiełek na wejście zostanie przekazany Stowarzyszeniu rodzin i przyjaciół osób z Zespołem Downa ,,Szansa” (http://szansa.katowice.pl/nowa/onas/glownecele/).
Wstęp na wydarzenie zapewnia cegiełka –
na ten moment wszystkie są wyprzedane! Dziękujemy 🥰
Zapraszamy!!! ❤
Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia, ponieważ będziemy tu umieszczać wiele ciekawych zapowiedzi 🙂
Po wszelkie nowinki zza kulis zapraszamy również na naszego Instagrama: https://instagram.com/orientalesia

Komentarze są wyłączone dla tego wpisu.